بروزرسانی اسکریپت فارسی mailwizz 1.7.5

با عرض سلام و احترام اسکریپت mailwizz به نسخه جدید یعنی 1.7.5 بروزرسانی شد خریداران قبلی با مراجعه به پنل کاربری خود میتوانند نسخه جدید را رایگان دانلود نمایند. اسکریپت mailwizz v1.7.5 فارسی بهترین اسکریپت ایمیل مارکتینگ اگر هنوز این اسکریپت فارسی را خریداری نکرده اید همینک میتوانید آنرا خریداری نمایید.

بروزرسانی اسکریپت mailwizz 1.7.2 فارسی

با عرض سلام و احترام اسکریپت mailwizz به نسخه جدید یعنی 1.7.2 بروزرسانی شد خریداران قبلی با مراجعه به پنل کاربری خود میتوانند نسخه جدید را رایگان دانلود نمایند. اسکریپت mailwizz v1.7.2 فارسی بهترین اسکریپت ایمیل مارکتینگ اگر هنوز این اسکریپت فارسی را خریداری نکرده اید همینک میتوانید آنرا خریداری نمایید.

بروزرسانی نرم افزار افزایش ویو تلگرام به نسخه 3.4

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام  telegram seener 3.4 به نسخه نهایی 3.4 بروزرسانی شد. خریداران قبلی با مراجعه به کنترل پنل خود میتوانند نسخه نهایی را به صورت رایگان دانلود نمایند. اگر هنوز این محصول را خریداری نکردید ، جهت مشاهده توضیحات و خرید نرم افزار کلیک نمایید.

بروزرسانی پلاگین سئو ووکامرس Yoast WooCommerce SEO Premium 9.3

پلاگین سئو ووکامرس Yoast WooCommerce SEO Premium به نسخه جدید بروزرسانی شد دانلود رایگان Yoast WooCommerce SEO Premium 9.3 خریداران با مراجعه به پنل خود میتوانند رایگان دانلود نمایند اگر هنوز خریداری نکردید و یک سایت ایجاد شده با ووکامرس داری همین الان این افزونه حرفه ای را خریداری کن

بروزرسانی افزونه سئو اخبار Yoast News SEO 9.3

با سلام خدمت همراهان گرامی مارکت هفت افزونه سئو اخبار وردپرس یعنی Yoast News SEO 9.3 بروزرسانی شد خریداران قبلی با مراجعه به کنترل پنل خود به صورت رایگان نسخه جدید را دانلود نمایند.   اگر هنوز این افزونه ارزشمند را خریداری نکردید بهتر است همین الان این افزونه ارزشمند را سفارش دهید.

بروزرسانی افزونه سئو محلی وردپرس Yoast Local SEO Premium 9.3

سلام و درود افزونه سئو محلی وردپرس Yoast Local SEO Premium 9.3 بروزرسانی شد خریداران قبلی با مراجعه به کنترل پنل نسخه جدید را دانلود نمایند اگر هنوز این افزونه عالی را خریداری نکردی همین الان کلیک کن و سفارش بده

بروزرسانی افزونه Yoast SEO Premium 9.3 فارسی

سلام افزونه Yoast SEO Premium 9.3 بروزرسانی شد خریداران قبلی با مراجعه به کنترل پنل خود نسخه جدید را دانلود نمایند. اگر هنوز این افزونه را خریداری نکردید ، برای خرید کلیک نمایید

بروزرسانی ماژول زرین پال اسکریپت adlinkfly به نسخه 1.2

با سلام و درود اسکریپت Adlinkfly یک اسکریپت عالی برای کسب درآمد از کوتاه کردن لینک می باشد. با این اسکریپت میتوانید سایتی شبیه اپیزو راه اندازی کنید برای استفاده و کسب در آمد از این اسکریپت نیازمند درگاه پرداخت ایرانی خواهید بود بدین سبب ما ماژول زرین پال را برای این اسکریپت طراحی و ارائه نموده ایم. نسخه جدید این ماژول یعنی zarinpal adlinkfly 1.2 منطبق با آخرین نسخه اسکریپت یعنی adlinkfly 5.3 ارائه گردید. خریداران قبلی با مراجعه به پنل خود نسخه جدید را رایگان دانلود نمایند. اگر...

بروزرسانی نرم افزار افزایش ویو تلگرام به نسخه 2.9.1

نرم افزار افزایش بازدید پست تلگرام به نسخه نهایی 2.9.1 بروزرسانی شد. خریداران قبلی با مراجعه به کنترل پنل خود میتوانند نسخه نهایی را به صورت رایگان دانلود نمایند. اگر هنوز این محصول را خریداری نکردید ، جهت مشاهده توضیحات و خرید نرم افزار کلیک نمایید.

بروزرسانی اسکریپت mailwizz 1.6.9 فارسی

با عرض سلام و احترام اسکریپت mailwizz به نسخه جدید یعنی 1.6.9 بروزرسانی شد خریداران قبلی با مراجعه به پنل کاربری خود میتوانند نسخه جدید را رایگان دانلود نمایند. اسکریپت mailwizz v1.6.9 فارسی بهترین اسکریپت ایمیل مارکتینگ اگر هنوز این اسکریپت فارسی را خریداری نکرده اید همینک میتوانید آنرا خریداری نمایید.